.

Под оклоп за машка UA 5018/G навигатор рецепт рамки за очила

Под оклоп за машка UA 5018/G навигатор рецепт рамки за очила

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Увезени Пластична рамка. Не поларизирани. Ширина на леќи : 54 милиметри. Висина на леќи : 42,6 милиметри. Мост : 17 милиметри. АРМ : 145 милиметри. Под визијата на Оклоп е да ве инспирира со решенија за перформанси што никогаш не сте знаеле дека ви се потребни и не можете да замислите да живеете без. Ацетат носепади со ласерско гравирање нудат супериорна удобност за спортот. Ацетат рамките со TR90 и гума инјектирани храмови се неверојатно издржливи, флексибилни и лесни. Прилагодливи храмови и гумени совети што не се лизгаат во храмот се вклопуваат удобно и останете на место целодневно долго. Доаѓа со тврда кутија и крпа за чистење на микрофибер. Пластична рамка. Не поларизирани. Ширина на леќи : 54 милиметри. Висина на леќи : 42,6 милиметри. Мост : 17 милиметри. АРМ : 145 милиметри. Под визијата на Оклоп е да ве инспирира со решенија за перформанси што никогаш не сте знаеле дека ви се потребни и не можете да замислите да живеете без. Ацетат носепади со ласерско гравирање нудат супериорна удобност за спортот. Ацетат рамките со TR90 и гума инјектирани храмови се неверојатно издржливи, флексибилни и лесни.

Особините