.

АЕКСИТ 1,5-инчен диа материјал за ракување со гумени тркала M8x15mm навојна матична вртење Универзален рициново 8pcs модел: 74AS87QO325

АЕКСИТ 1,5-инчен диа материјал за ракување со гумени тркала M8x15mm навојна матична вртење Универзален рициново 8pcs модел: 74AS87QO325

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Тежина : 656g; Димензија : 52 x 30 x 70mm/205 "x 1,2" x 2,8 "(l*w*h). Главна боја : сребрен тон, црн; материјал : метал, гума. Големина на тркалото : 40 x 17mm/1,6" x 0,67 " ) Caster.Provide Низок почеток, ротација од 360 степени, се тркалаат тивко и непречено. Користено широко за мебелот, количката за рака, количката, уредите за уреди и видови на индустриска опрема.

Особините