.

Автентична кошула на кученца Шерон, мала, зелена

Автентична кошула на кученца Шерон, мала, зелена

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Поли шифон и памук ја тресеа основната кошула на вратот Ребрестиот врат, потпетици и дното за удобност. Дизајн на геометриска шема со шутли и лента на вратот. Достапно во портокалова црвена и зелена боја во големини кои се движат од мали до големи. Големина : Мал - 8,2 "врат, 12,2" градите, должина од 8,0 ". Црвена и зелена боја во големини кои се движат од мали до големи. Големина : мал - 8,2 "врат, 12,2" градите, должина од 8,0 ". Од најновата колекција на пролет/лето на кученцата, Шерон кошулата има класична мешавина од поли шифон и памук. Како и обично, потписот на кученцето „П“ се појавува на делот на градите. Оваа основна кошула со лесен врат на вратот има геометриски дизајн/шема со малку руфли и декорација на лента околу вратот. Ребрестиот врат, потпетиците и дното обезбедуваат максимална удобност за вашето домашно милениче. Достапно во портокалова црвена и зелена боја во големини кои се движат од мали до големи. Забележете дека затоа што овие производи се создадени со мали/средни раси на кучиња на ум, поголеми димензии (т. големи, екстра-големи, итн.) Не мора да значат поголеми раси. Погледнете ја сликата на табелата со големина. Многу е важно да го измерите вашето куче со мерка за лента според табелата со големина.

Особините