.

Мажите обични џемпери џемпери поставени долги ракави модни качулки костуми 2 парчиња облеки за мажи

Мажите обични џемпери џемпери поставени долги ракави модни качулки костуми 2 парчиња облеки за мажи

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

65%памук и 35%полиестер Getе ги добиете оваа патека за костуми за мажи, зимски патеки за мажи за мажи, потта за мажи поставени 2 парчиња, потта за мажи поставени 2 парчиња со качулка за 8-20 дена. Затворање на патент. ✎ Подајте внимание на нашата продавница, ќе има неочекувани изненадувања за вас !!! ✎ Има разлика од 2-3 см според рачното мерење. Нашата големина е помала од 'S. Ве молиме, kindубезно повикајте се на табелата со големина што е прикажана на сликата за да се обезбеди вклопување пред да ги купите жешките за продажба на жешки сетови 2 парчиња со 2 парчиња облека со долг ракав !!! Во врска со проблемот, ние ќе ви обезбедиме задоволително решение во рок од 24 часа !!!. ✿✿ 【Материјал и карактеристики】 : 65%памук и 35%полиестер-удобна ткаенина и лесен материјал за мешавина од памук. Вие нема да се чувствувате цврсто во пазувите или колковите. Mens Tracksuit Set 2 парче-мека, удобно, вклопување.Анти-Фадај, анти-смарт и анти-брчки. Лесните и дишените материјали за дишење обезбедуваат зголемена удобност и го прават тоа повеќе дише и издржлив. ✿✿ 【Поводот и совршените подароци】 : Мажите за потсетници за поттикнување на поттикнувања е погодна за секојдневен живот, секојдневен, дом, одмор, плажа, кампување, работа, спорт, голф, тенис, трчање, средба, свадба, патување, бизнис, на отворено Активности или формално место итн. И целосно покажете ја вашата совршена форма! Машката гардероба мора да ја има !!! Men Active Wear Set прави совршен подарок. Ова е одличен подарок за купување за татковци, браќа, синови, сопрузи, чичковци, момчиња, машки пријатели за да ја искажат својата loveубов кон нив !!!. Серии за потсетници за потпови на мажи, се подготвуваат нови мажи, серии за потсети за потпови, поставуваат полови мажи, поставува памучни мажи потта од 2 парчиња мажи за потсетници за поттари 3xl мажи за потсетници поставуваат големи и високи мажи. Mens Tracksuit 2 парче Mens Tranksuit 2 парче худи машка мандат 2 парчиња сет за мажи за време Mens Tracksuit 2 Piece Big и Thall 6x Mens Tracksuit Set Mens Tranksuit поставува две парчиња манжетни поставени 2 парчиња пот, потбици обични долги ракави со целосна зип, поставени камуфлажа за маскирање, поставени портокалови мажи, поставуваат камуфлажа џогер џогер, цврсти мастички манжетни за продажба Mens Tranksuit Постави црвено -бело машко тренерско поставување 2 парчиња машки панталони, панталони за манжетни манжетни масти за шорцеви за манжетни, поставени машки тренерки 2 парчиња виолетова мажи активни панталони.

Особините