.

Премиер боја - Винил за ослободување на воздухот, сјај, 4,3 милји, 30 x 100

Премиер боја - Винил за ослободување на воздухот, сјај, 4,3 милји, 30 x 100

DEN 1140.80

Стока
Достапно е за нарачката

Висок непроaирен, бел мономерен ПВЦ филм со лагер без меур Технологија за ослободување на воздухот, нема повеќе воздушни меури!. Исчистете го постојан лепило засновано на акрилик, што првично е лесно да се репозиционира. Одлична адхезија на стакло, челик, алуминиум и ПВЦ подлоги. Големина : 30 "x 100" (SKU#78992). До 3 години издржливост на отворено. Компатибилен со : растворувач, еко-растворувач, UV-LED и HP латекс печатачи. Премиер во боја на воздушно ослободување во боја. Нарачајте пред 15 часот PST, и ние ќе испорачаме ист ден!.

Особините