.

Џемпер на куаилеја за жени дуксери жени симпатична жаба џемпер каваи печурки дуксери за тинејџерки облеки дуксери

Џемпер на куаилеја за жени дуксери жени симпатична жаба џемпер каваи печурки дуксери за тинејџерки облеки дуксери

DEN 302.24

Стока
Достапно е за нарачката

Graphicенски дуксери Графички плус Женски преголем полу -зип пулвер, долг ракав, џемпер, четвртина патент џемпер џемпер тинејџери девојки паѓаат y11689k дуксери за облека за жени пуловер со долги ракави против вратот, случајни врвови, џемпери, жени пулвер, исечени дуксери, џемпери, џуџиња, обични култури на врвови за култури за пролетната есенска женска скут, половина од поштенски патент, цврсто, цврсто, цврсто стилиско лабаво лабаво Вклопуваат обични врвови на пулвер, женски случајни џемпери на екипажот на екипажот, симпатична пулвер, опуштени врвови, џемпери за жени, кошули со екипаж, тунични врвови за хеланки. Совети : Проверете ја табелата со големина пред да поставите нарачка. Тоа е големина, не. Како лабава вклопување, земете големина или две. Машинско миење или миење на рацете. 【Карактеристики】 Цврстата боја околу вратот на вратот лабав пулвер печати лабава маица врвот ве прави да изгледате помодерно и стилски. 【Стил】 Долг ракав тркалезен врат лабава кошула од туника, погодна за дами, млади дами, тинејџери и девојчиња. 【Уникатен дизајн】 Дизајнот на кошулата за печатење е едноставен и елегантен. 【Совпаѓање】 Носете го овој едноставен и уникатен врв со фармерки, шорцеви или хеланки за обичен стил. Погодна сезона : Пролет, лето, есен и зима. 【Прилики】 Рекреација, секојдневно носење, работа, спорт, погоден за секојдневно носење, дом, работа, одмор. Graphicенски дуксери Графички плус. Женски преголем полу -зип пулвер, долг ракав, џемпер, четвртина патент џемпер џемпер тинејџери девојки паѓаат y11689k дуксери за облека за жени пуловер со долги ракави против вратот, случајни врвови, џемпери, жени пулвер, исечени дуксери, џемпери, џуџиња, обични култури на врвови за култури за пролетната есенска женска скут, половина од поштенски патент, цврсто, цврсто, цврсто стилиско лабаво лабаво Вклопуваат обични врвови на пулвер, женски случајни џемпери на екипажот на екипажот, симпатична пулвер, опуштени врвови, џемпери за жени, кошули со екипаж, тунични врвови за хеланки.

Особините