.

Раосиме Инспиративна Џеб Прегратка Токен Подарок, Односи На Далечина Спомен Од Нерѓосувачки Челик Двострани Џеб Прегратка Во Облик На Срце Токен Подарок За Баба-Џ?

Раосиме Инспиративна Џеб Прегратка Токен Подарок, Односи На Далечина Спомен Од Нерѓосувачки Челик Двострани Џеб Прегратка Во Облик На

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Повлечете го затворањето Џеб Прегратка Токен За Баба.Врежано со : џебна прегратка за баба. Инспиративни Подароци За Секого : Прекрасни охрабрувачки подароци за себе, најдобри внука, соученик, полнолетство за 16, 18,21,Кума,Поќерка ,Внука,колега,колега,член на семејството секој што има потреба од позитивна енергија, инспиративен знак, покажете им го вашето охрабрување, грижа и поддршка. Совршена Големина : токенот е 30мм во ширина, совршена големина за џеб, чанта или чанта значи, таму е кога ви треба. Специјални Подароци За Дипломирање : Инспиративни зборови подароци за оние што сакате да ги охрабрите во секоја пригода.Како што се роденден, дипломирање,Божиќ, денот на таткото, промена на работата, Денот на Вљубените, постдипломски приемен испит, Нова година. Висококвалитетна Комбинација За Давање Подароци : Овој Двостран токен е направен од нерѓосувачки челик .

Особините