.

Moddedzone Картичка На Маска Паметни Анти одвратна, брз оган Прилагодено Модифицирани контролер компатибилен СО PS5 &засилувач; КОМПЈУТЕР. Подобрете Ги Перформансите И Д

Moddedzone Картичка На Маска Паметни Анти одвратна, брз оган Прилагодено Модифицирани контролер компатибилен СО PS5 &засилувач;

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Контролорот Modded Zone ќе биде опремен со mz titan modchip со активиран ПАКЕТ FPS mod FPS (Прво Лице Стрелец) мод пакет вклучува : Анти Одвраќање, Брз Оган, Пукна Оган, Акимбо, Пад Застрелан, Скок Шут, Авто Опсег, Брз Опсег, Автоматско Задржување Здив, И Авто Спринт. Други модови ќе бидат достапни преку Апликацијата МЗ Титан. Искуство игри како никогаш порано со Сопствени Модифицирани Контролори Од Модедзона. Овие паметни контролери се прецизно дизајнирани да го отклучат вашиот целосен потенцијал и да ви дадат конкурентна предност во светот на игрите. Со можност за навигација низ модови користејќи интуитивна апликација, можете да преземете целосна контрола врз вашето искуство со игри. Подобрени Перформанси : Модедзонскиот Контролер Е дизајниран да испорачува исклучителни перформанси во секоја сесија за игри. Неговиот ergономски дизајн обезбедува удобно држење, овозможувајќи часови игра без замор на рацете. Бидете на врвот на вашата игра користејќи ги комбинираните овластувања НА чипот МЗ Титан и нашата мобилна апликација. Преземете Ја Апликацијата на ВАШИОТ IOS или android телефон, таблет Или Кој било mac уред опремен Со m1 chip и имате бескрајни опции за избор од дизајнирани модови, mod пакети и поволности кои ќе ви помогнат да останете на вашите врвни перформанси!.

Особините