.

Алегро Индустрии унисекс-Покривање На Главата за возрасни

Алегро Индустрии унисекс-Покривање На Главата за возрасни

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% памук Произведено во САД. Миење Раце Само. 100% памук, растеглив плетен материјал. Обезбедува заштита од прекумерна прашина и нечистотија. Точка Димензија На Производот : 13. Обезбедува удобна заштита од прекумерно прскање и други честички. Спреј чорапи се вклопува во текот на главата и може да се носи со очила, полу-маска, целосна маска респиратори.

Особините