.

Анголија Домашна Плоча Дебело Боење На Домаќинствата Побрзо Се Спротивставува На Подлогата За Покривање Рачна Електрична Табла Сунѓер Мини Маса За Притиснати Пре

Анголија Домашна Плоча Дебело Боење На Домаќинствата Побрзо Се Спротивставува На Подлогата За Покривање Рачна Електрична Табла Сунѓер Мини

DEN 113.44

Стока
Достапно е за нарачката

ПЕГЛАЊЕТО користи добар избор како подарок за оние луѓе кои треба да ја пеглаат облеката ПЛОЧА ЗА ПЕГЛАЊЕ погодно Се Вклопува во просторија за перење или куфер за , многу практично. ТАБЛА за ПЕГЛАЊЕ масата за заштеда на Простор и мини пеглање е погодна за употреба дома или кога патувате. ДОДАТОЦИ ЗА ПЕГЛАЊЕ во ДОМАЌИНСТВОТО таблата за пеглање со висечка јамка, лесна за чување во вашиот дом. ПЕГЛАЊЕ ќебе може да биде за семејство, дневна соба, спална соба, приемна соба, хотел, училиште, стан, студентски дом, перење,. Пакет Листа 1 х Карактеристики на таблата за пеглање-Изработена од добар материјал, оваа табла за пеглање нема лесно да се оштети и може да биде долго време даска за пеглање. - Тоа е добар избор како подарок за оние луѓе кои треба да ја пеглаат облеката рачна табла за пеглање. - Материјал : полиестер, сунѓер, мрежести додатоци за домашно пеглање. - Погодно се вклопува во просторија за перење или куфер за , многу практична мини плоча за пеглање.

Особините