.

Мини Лизгач 2 Инчен У Облик Јасна Кошула Преклопни Клипови Издржливи Пластични Алигаторски Клипови Со Заби За Вратоврски Чорапи Панталони И Фустан, 100 парчиња

Мини Лизгач 2 Инчен У Облик Јасна Кошула Преклопни Клипови Издржливи Пластични Алигаторски Клипови Со Заби За Вратоврски Чорапи Панталони И Фустан,

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

Големина : должина од 2 инчи, таа е поголема, поквалитетна и посилна од традиционалните штипки за кошули на пазарот Материјал : висококвалитетна издржлива пластика, долг работен век. Специјален дизајн : Дизајн Во Форма На Буквата У со флексибилен агол, погоден е за облека со различна дебелина. Широк на примена : клип преклопени кошули, панталони, чорапи,вратоврски, фустан, држете облека на место. Содржина на пакетот : 100 парчиња Клипови за Преклопување На Кошулата. Спецификација : боја : јасна Форма : Должина На форма У : Ширина од 2 инчи : дебелина од 0,47 инчи : 4мм.

Особините