.

Пар На Собранието НА Фаровите НА ECCPP За Dodge За Полнач 2011-2014 Црно Куќиште Килибар Рефлектор Јасна Леќа Возачот И Совозачките Странични Фарови

Пар На Собранието НА Фаровите НА ECCPP За Dodge За Полнач 2011-2014 Црно Куќиште Килибар Рефлектор Јасна Леќа Возачот И Совозачките

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

ФИТМЕНТ : Собранието На Фаровите За Доџ за Полнач 2011-2014 МАТЕРИЈАЛ : Изработен од супериорна оем одделение абс пластика за да се обезбеди издржливост со години напред. СИГУРНОСТА и куќиштето отпорно на удари е потешко од другите, одлично за сите нерамни патишта. СИЛНА СТРУКТУРА НА ЗАПЕЧАТУВАЊЕ : добрата конструкција на заптивката гарантира дека Фаровите се целосно запечатени за да се држат надвор од водата и да работат добро во секое лошо време. СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : 1 х пар Фарови (страната на патникот и возачот). Светилки не се вклучени. Погоден За : За Доџ За Извршител На Полнач Седан 4-Врата 2012 2013 2014 за Доџ За Извршување На Полнач Седан 4-Врата 2012 2013 2014 за Доџ За Полнач Р/Т Патот И Патеката Седан 4-Врата 2011 за Доџ За Полнач Р/Т Седан 4-Врата 2011 2012 2013 2014 за Доџ За полнач Се Седан 4-Врата 2011 2012 2013 2014за доџ за полнач За Srt8 Седан 4-Врата 2012 2013 2014за доџ За полнач Sxt Плус Седан 4-врата 2011 2012 2013 2014за Доџ За Полнач Sxt Седан 4-врата 2011 2012 2013 2014производ карактеристика : Ое Број : 57010410ае, Ch2502232bulb тип : долг зрак : 9005/ Средно Светло : H11/ Трепкач : 3157бојка : Црно куќиште Килибар Рефлектор Јасна Леќа Дизајнирана Да Ги Исполнува Стандардите За Точки/Sae,Директна Завртка, Без Модификации чекори за Инсталација : 1.

Особините