.

Пликови За Подароци за Ракотворби амба/Пликови За Пари/Капак За Пари/Шагун/Индиски / Свадбена Покривка/Подарок За Готовина/Пликови Дивали/Свадбени Украси/Свадбени

Пликови За Подароци за Ракотворби амба/Пликови За Пари/Капак За Пари/Шагун/Индиски / Свадбена Покривка/Подарок За Готовина/Пликови

DEN 127.84

Стока
Достапно е за нарачката

КОМПЛЕТ ОД 10 + 2 КОМПЛЕМЕНТАРНИ=ВКУПНО 12 ПОКРИТИЕ Купете Рачно Изработени ПЛИКОВИ ЗА РАКОТВОРБИ АМБА, Пликови За Пари, Пликови За Подароци За Свадба, туш за бебиња со најдобри дизајни . Користете како пликови за готовина и пликови за подароци во готовина или пликови за подароци во валута. Ова се персонализирани индиски пликови за пари, пликови за подароци совршен начин да им посакате на луѓето на поволниот ден на свадбата. Пликовите се дел од Секоја Индиска прослава. Направете влијание и направете сеќавање на животот и за двојката и за вас. Најновите пликови доаѓаат во различни бои, дизајни и дезени се најдобриот начин да им се дадат желби на младенците или на сите во нивната посебна пригода. ГОЛЕМИНА : Приближно 7,5 Инчи Х 3,5 Инчи,.

Особините