.

JQDML M8 Завртка Морон Вшмукување Чаша Адаптер, Алуминиумска Легура ДИСК DIY Крај Конектори Реципрочна Линеарна Побудувачко, 3.94 Инчен Дијаметар

JQDML M8 Завртка Морон Вшмукување Чаша Адаптер, Алуминиумска Легура ДИСК DIY Крај Конектори Реципрочна Линеарна Побудувачко, 3.94 Инчен Дијаметар

DEN 1563.20

Стока
Достапно е за нарачката

Материјал : Железо;Алуминиумска Легура Површинска обработка : површината на навртката се третира со напреден процес на галванизација за да се спречи ' рѓа. Големина и тежина : 10см/3,94 инчи вшмукување чаша диа, 4см/1,57 инчи висина, големина на конец : М8;Тежина : 0,22 фунти. Функција : Издржлив, удобен и брз, лесен за чување. Апликација : Реципрочен Линеарен Побудувач/за цели на индустриска врска/ЗА САМОСТОЈНО.

Особините