.

ЗАПОЗНАЈТЕ 10 парчиња 1/4 Мета 3 Начин И Тип Сплитер Цевка Брзо Поврзување Фитинзи Со Сина Клип RO Чиста Вода Обратна Осмоза Систем Пластична Цевка Конектор

ЗАПОЗНАЈТЕ 10 парчиња 1/4 Мета 3 Начин И Тип Сплитер Цевка Брзо Поврзување Фитинзи Со Сина Клип RO Чиста Вода Обратна Осмоза Систем

DEN 2.33

Стока
Достапно е за нарачката

Без мирис, погоден за врски со машини за мраз, машини за кафе, диспензери за пијалоци за фонтани и филтри за вода Стандарден додаток за системи за филтрирање на вода користејќи цевки за филтрирање на вода од 6мм. Големина : 1/4 инчи, 3-насочен Брз конектор Од Типот Y. Лесен за инсталирање, погоден за сите системи за филтрирање на вода и обратна осмоза, фитинзи без алатки, притискање. Користете стандардни цевки од 1/4 инчи за употреба со повеќето системи за обратна осмоза и филтрација на вода. Име : 1/4 Инчен прочистувач на вода брз конектор Маичка Погоден За : врски со машини за мраз, машини за кафе, диспензери за пијалоци за фонтани и филтри за вода. Користете цевка за филтер за вода од 6 мм. Пакетот содржи : 10 парчиња 1/4 Инчен прочистувач на вода Од Типот Y брзо спојување маичка.

Особините