.

Акварел Дрво Животни Ѕидни Налепници Детска Соба Декор Шумски Расадник Декор Шумско Дрво Ѕид Од Животни Налепници Кора И Стап Слон Цртан Филм Животни Ѕид Налепниц?

Акварел Дрво Животни Ѕидни Налепници Детска Соба Декор Шумски Расадник Декор Шумско Дрво Ѕид Од Животни Налепници Кора И Стап Слон

DEN 207.84

Стока
Достапно е за нарачката

?Цртан Филм Животни Налепница : Се Состои од Шумски Животни, акварел бор, птици модели,што е одличен избор за декорација на вашата спална соба или расадник со вашето семејство ДА СЕ НАПРАВИ САМ И да се создаде фантастична сцена ?Декорација Сцени : шумски животни ѕид уметност фреска декорација е повеќенаменска налепница.Совршен за соби за момчиња за девојчиња, расадник, соби за бебиња, спални соби, декорација на дневни соби или некаде каде што сакате да декорирате. ?Материјал : Налепници За Ѕид Од Шумски Животни винилните налепници се направени од нетоксични, еколошки материјали, чија боја е јасна, отстранлива, повеќекратна употреба и нема да остави оштетување или остатоци на ѕидот. ?Сладок Подарок : нашите отстранливи налепници од борови ѕидови со акварел се секогаш убав подарок за украси за детска спална соба. Овие ѕидни налепници се лесни за задоволување на нивната љубопитност и истражувачки соништа.

Особините