.

Сујетадор Де Тала Гранде пара Мујер грев ванило де Ацеро Interiorа Ентериер кон емпује чалеко Сујетадор пара дормир #С3

Сујетадор Де Тала Гранде пара Мујер грев ванило де Ацеро Interiorа Ентериер кон емпује чалеко Сујетадор пара дормир С3

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

100% Најлон Беж Сујетадор де тала гранде пара мујер грев ванило де ацеро interiorа ентериер кон емпује чалеко сујетадор пара дормир #С3 Мали. Рачно / нежно машинско перење во ладна вода. Ве молиме погледнете ја нашата слика со табела со големина за да изберете големина. Мала грешка во бојата е нормална. Ние се фокусиравме на женската облека бидејќи нашата компанија е фабрика за женска облека. Ние брзо реагираме на пазарот и произведуваме висококвалитетна женска облека. За да одговориме брзо на пазарот, ние обично ги исполнувавме самите. 7 дена бесплатно враќање на средствата-враќање : овластени сме автоматски да ги прифатиме сите барања за враќање што ги исполнуваат и да обезбедиме припејд етикета за испорака кога ги исполнуваме условите за целото наше враќање/наплата. Но, ве советуваме прво да не контактирате за да избегнете недоразбирање.

Особините