.

ЗЗХХБ Прекрасна Кутија За Торби За Ручек Изолирана Од Жаби Термичка Кулер Торба За Повеќекратна Употреба Торба За Пикник За Патување На Отворено Со Ремен За Рамо З?

ЗЗХХБ Прекрасна Кутија За Торби За Ручек Изолирана Од Жаби Термичка Кулер Торба За Повеќекратна Употреба Торба За Пикник За Патување

DEN 335.84

Стока
Достапно е за нарачката

Квалитетна И Издржлива Конструкција : изработена е од висококвалитетно водоотпорно платно надвор и поставата од алуминиумска изолациона фолија Густа изолација чувајте ја храната топла или пијте ладна во секое време. Дополнително Складирање : еден внатрешен мрежен џеб е одличен за држење прибор и салфетки. Еден надворешен проширлив страничен мрежен џеб е погоден за шише со вода, чадор или други ситници. Голем Капацитет : димензиите на торбата за ручек се 10,5 (Л) х 3,5 (В) х 9,5 (Ч) инчи со многу простор за пакување на целата храна, закуски и пијалоци за целиот ден. Функционален Дизајн : погоден е за сите луѓе како што се возрасни, мажи, жени и ученици и е одличен и за работа, училиште, патување, спорт, Скари, кампување и излети. Изолираната торба за ручек е доволно компактна за да се вклопи во ранец, торба за вежбање или патна торба за да бидете во чекор со вашиот животен стил во движење. Ремен за рамо и Рачка за Носење : доаѓа со отстранлив и прилагодлив ремен за рамо и удобна рачка за лесно носење. Меката рачка за носење се чувствува добро додека носите спакуван ручек и нема да ги повреди прстите и дланките. Можете да ја носите торбата за ручек на различни начини, како што се вкрстено тело, торба за рамо и чанта. ИЗОЛИРАНИТЕ кутии за ручек ZZXXB се дизајнирани да ви овозможат здрав, удобен и едноставен начин на живот. Совршено е за вас да носите храна на работа, училиште или пикник.Детали за производот Димензија : 10,5 (Л) х 3,5(В) х 9,5 (Ч) инчи.Материјал : Водоотпорен платно надвор.Изолација : Внатрешна обвивка од алуминиумска фолија отпорна на истекување На Храна.Карактеристики издржлива Конструкција : оваа термална торба за ладилник за ручек направена од платнена ткаенина отпорна на вода со висока густина со армирани патенти, обезбедувајќи максимална издржливост.

Особините