.

Козметика Нова Чиста Боја Усна Сјај ~ Слива Божествена, Целосна Големина

Козметика Нова Чиста Боја Усна Сјај ~ Слива Божествена, Целосна Големина

DEN 528.00

Стока
Достапно е за нарачката

Многу проегирно, нелепливо и удобно за носење Чиста виолетова слива со суптилен розов трепет. Ретко и тешко се наоѓа!. Негување сјај за усни со висок сјај. Дава брилијантна и стилска боја. Со мазна текстура што елегантно се лизга. Создава треперлива и заводлива каша. Производ Линија : Усна Боја-Нова Чиста Боја Сјај. Големина на производот : 6мл/0,2 мл.

Особините