.

Градска Чиста Огледална Глазура За Усни Јасен Кармин Природна Девојка Усна Мед Траен Сјај За Вода Стакло Усна Ду Ду Сјај За Усни Е Полн 2мл Хидратантен Сјај За Усни

Градска Чиста Огледална Глазура За Усни Јасен Кармин Природна Девојка Усна Мед Траен Сјај За Вода Стакло Усна Ду Ду Сјај За Усни Е Полн 2мл Хидратантен

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

●Совршен Подарок●Совршено Спакуван, Погоден Како Роденденски Подарок За Пријателите Или Семејството Совршен За Секоја Пригода Како Датум, Забава, Свадба, Бар, Матурска, Кампување, Канцеларија, Училиште Или Секојдневна Шминка. ●Премиум Кармин●Сјајот За Усни е Лесен, нелеплив и Навлажнувачки. Овие Кармини Се Долготрајни, Водоотпорни, нелепливи За Чашата, Лесни за Носење и нема да Избледат. За Искуство, Овој Сатенски Кармин спакуван со Пигмент Носи , Боја На Усните и Обезбедува До 6 Часа Хидратација За Само Еден. ●Повеќе Кармини●Нашите Кармини Доаѓаат Во 6 Различни Бои За Да Ја Надополнат Уникатната Убавина На Жените И Девојките. Покажете Ги Вашите Уникатни Квалитети со Оваа Нијанса, Само Спарете ја со Високо Пигментиран Кармин или Течен Кармин За Најгласниот Сјај Што Некогаш сте Го Виделе, Без Крварење, Без Избледување. ①Здравје И Природно. Глазурата За Усни Не Содржи Никакви Хемикалии, Таа Е, Долготрајна, Шармантна и Ви Помага да бидете Поубави. Издржлив Водоотпорен, Ве Молиме Носете Го Долго Време. ●Лесен За Употреба И Чистење ● Се Применува Непречено Без Треперење Или Влечење И Лесно Со Сјај За Усни. Нема Потреба Да Се Грижите . Нека Имате Природни И Дарежливи Усни, Блескави. Градска Чиста Огледална Глазура За Усни Јасен Кармин Природна Девојка Усна Мед Траен Сјај За Вода Стакло Усна Ду Ду Сјај За Усни Е Полн 2мл Хидратантен Сјај За Усни Огледало Глазура За Усни Јасен Кармин Природна Девојка Усна Мед Траен Сјај За Вода Стакло За Усни Ду Ду Сјај За Усни Е Полн 2мл Материјал : Пластична Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата.

Особините