.

ИКВВОМ 20 Парови 4 Стилови Лажни Трепки Драматични Трепки Волумен Природен Изглед Мултипакет За Мачкино Око …

ИКВВОМ 20 Парови 4 Стилови Лажни Трепки Драматични Трепки Волумен Природен Изглед Мултипакет За Мачкино Око …

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

4 Стилови во 1 Пакет : 4-те типа трепки се надградени со нова технологија и избрани да одат во кутија Достапен е во природни и меки стилови и може да создаде разновидна шминка за очи, вклучително и мачкини очи за да одговараат на вашите потреби. Висок Квалитет : трепките се направени од увезен материјал. Тие се лесни, удобни, меки и лесни за носење. Лесен за Употреба : лажните трепки се полни и лесни за нанесување. Лентата на трепките е мека и флексибилна, можете да виткате лажни трепки и да ја прилагодите лентата за да ја задоволите искривувањето на очите. Еднократно и 3Д Трепки : Овие лажни трепки може да се користат повеќе пати со внимателна и соодветна грижа. Нашите 3Д трепки ќе се вклопат совршено ги спојува вашите природни трепки, додавајќи идеална должина и волумен на трепките. Гаранција : задоволството На Клиентите е нашата врвна потрага.

Особините