.

Смешно дрво 5х3фт Под Морето Мала Сирена Фотографија Позадина За Девојка Роденденска Забава Банер Сјај Скали Позадина Фотобут Реквизит

Смешно дрво 5х3фт Под Морето Мала Сирена Фотографија Позадина За Девојка Роденденска Забава Банер Сјај Скали Позадина Фотобут Реквизит

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

€Големина Точка ќе бидат испратени од страна на преклопениКористете Стегач, Нокти или Лента на ѕидот.Еве начини за намалување на брчките : доколку е потребно, испеглајте ја задната страна (не страната на сликата) со ниска температура за лесно да ја намалите брчката. За да избегнете можно оштетување на пареата, ставете слој сува крпа помеѓу позадината и пеглата. ®Широка Примена : ова под морето малку сирена фотографија позадина може да се користи како забава материјали(бебе туш, невестински туш, свадба, роденден, одмор, крштевање, дипломирање, пензионирање, итн). Други употреба(позадина, завеса, таписерија, чаршав, дома декор, итн). Професионална фотографија (препорачуваме да купите екон полиестер или про полиестерски материјал). Добредојдовте На смешно дрво професионална фотографија позадина. Листа за пакување▶ : 1 x ECON ВИНИЛ. Фотографија Позадина (Преклопување). Привлечни детали и реални бои. Многу евтини, погодни за еднократна употреба. Може да има некои набори. Не може да се мие. Нерефлектирачки. ▶Специјални Белешки : 1. Не се вклучени држачи или реквизити, само позадината! 2. Ова е нормално големина ориентирана кон деца,но во одредени прилики може да послужи и за фотографирање на возрасни. Нежно испеглајте ја задната страна на позадината за да ги отстраните наборите, доколку ги имате. Нормално е дека боите може да варираат малку помеѓу она што го гледате на екранот и онаа на вистинската стока, бидејќи првата е прикажана ВО РЕЖИМ НА RGB, додека втората може да се печати само во РЕЖИМ CMYK.

Особините