.

Цилиндар Печатење Светилка Сенка Плачење Врба Мали 10 Врвот х 10 Дното х 12 Висок Пајак Со Замена Харфа И Финалето Фитинг-Giclee Сјај

Цилиндар Печатење Светилка Сенка Плачење Врба Мали 10 Врвот х 10 Дното х 12 Висок Пајак Со Замена Харфа И Финалето Фитинг-Giclee Сјај

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

12 "висок х 10" преку горниот х 10 " преку дното Хром заврши пајакот фитинг, харфа, и круг топката финалето. Прилагодено печатење жикли стил тапан светилка сенка. Плачење врба шема. Точната големина харфа и финалето се вклучени бесплатно со оваа сенка. 12 "висок х 10" преку горниот х 10 " преку дното. Хром заврши пајакот фитинг, харфа, и круг топката финалето. Прилагодено печатење жикли стил тапан светилка сенка. Плачење врба шема. Точната големина харфа и финалето се вклучени бесплатно со оваа сенка. Додадете свежа карактеристика за дизајн во вашиот дом со оваа прилагодена нијанса на светилка направена по нарачка. Неговиот дизајн се одликува со прекрасна шема На Врба Што Плаче, која е комплетирана со најсовремена техника за печатење гикли, која овозможува верна репродукција на боја и детали. Точната големина харфа и финалето е вклучена бесплатно со оваа сенка.

Особините