.

PRETYZOOM 18 парчиња Кинески Црвени Пликови Среќни Пари Пликови 2022 Кинеска Тигарска Година Црвени Пакети Пликови За Подароци Хонг Бао За 2022 Година Кинески Новогодишен П

PRETYZOOM 18 парчиња Кинески Црвени Пликови Среќни Пари Пликови 2022 Кинеска Тигарска Година Црвени Пакети Пликови За Подароци Хонг Бао

DEN 169.44

Стока
Достапно е за нарачката

Дизајниран со различни прекрасни ликови и Кинески фрази со добри желби, елегантни и убави Доволна количина може да ги задоволи вашите барања за количина, можете да ги споделите со вашите семејства и пријатели. Прекрасните дезени се полни со празнична атмосфера и ви носат среќа во претстојната нова година На Хороскопскиот тигар. Како подароци За Кинеската нова година, свадба, роденден или други фестивали, ви дозволуваат да им изразите желби за среќа, здравје на примателите. Црвениот плик е значаен подарок што се дава за време на празници или специјални прилики во Кина. Опис постојат некои цртан филм година на тигар црвени коверти кои ќе ви овозможи да се стави пари. Креативниот дизајн може да им приреди големо изненадување на вашите пријатели. Тие исто така можат да функционираат како црвени пакети за Претстојниот Новогодишен И Пролетен Фестивал. Со светла боја и прекрасен дизајн на тигарски модели, овие црвени пакети би можеле да бидат фестивалска атмосфера.

Особините