.

2 Парчиња Микрофибер Слепи Четки За Прашина со 6 Ракави Од Микрофибер Ролетни Алатки За Собирање Прашина За Чистење Прозорци Со Дополнителни Ракави Од Микрофибер З?

2 Парчиња Микрофибер Слепи Четки За Прашина со 6 Ракави Од Микрофибер Ролетни Алатки За Собирање Прашина За Чистење Прозорци

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

ЛЕСНИ За Употреба Крпа Од Микрофибер Ракави : 9,5 см (3,7 инчи) во должина, 3,5 см (1,4 инчи) во ширина пакетот вклучува : 2 x Рачка За Слепа Прашина, 6 x Микрофибер Ракави Замислете ако веќе не сте морале да се грижите дали ќе ги исчистите ролетните! Овој пакет доаѓа со 2 рачки за четки и 6 ракави од микрофибер за повеќекратна употреба Материјалот од микрофибер ја собира целата прашина и нечистотија, што го олеснува одржувањето на вашите ролетни чисти и без прашина. Затоа, не чекајте повеќе, нарачајте го вашиот пакет денес!Гарантирано ЗАДОВОЛСТВО сакаме да бидете задоволни со вашите мини слепи прашини и ние сме посветени да бидете сигурни дека сте задоволни со вашето купување. Ако поради некоја причина не сте задоволни, само кажете ни и со задоволство ќе понудиме поврат.Забелешка : ОВИЕ СЛЕПИ ПРАШИНА не се ОДЛИЧНИ за ГОЛЕМИ РОЛЕТНИ или ПРАВИ РОЛЕТНИ.

Особините