.

УНИНУКУ Машки Костуми 3 Парче Тенок Фит Жакард Смокинг Шал Ревер За Свадба Матурска

УНИНУКУ Машки Костуми 3 Парче Тенок Фит Жакард Смокинг Шал Ревер За Свадба Матурска

DEN 238.40

Стока
Достапно е за нарачката

Полиестер и Вискоза Затворање на копчето. Миење Раце Само. Како Да Изберете Големина Ве Молиме изберете ја големината врз основа на градите на вашето тело. ● Големина XSS_ 34 јакна +33 панталони q.€Големина Sj 36 јакна +34 панталони q.`+Големина М-38 јакна +35 панталони.€Големина Lj 40 јакна +37 панталони q.€Големина XL_ 42 јакна +39 панталони q.€Големина XXL_ 44 јакна +41 панталони q. Ве молиме проверете ја сликата на табелата со големини за детали за мерење на костум. Ако имате прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе обезбедиме соодветна големина и одличен совет за вас. €3 Парче Костум ●Смокинг за мажи : 1* Едно Копче Фустан Јакна+1* Тенок Опремени Работни Панталони+1* Свечен Елек.Костумите за мажи користат внимателно изработена жакард ткаенина прават облеката да изгледа луксузно и со низок клуч.Кога ќе го носите овој машки костум, ќе станете згодни, елегантни и пријатни.

Особините