.

Елду Мини Паун Ситница Кутија, Гроздобер Метал Емајлирани Декоративни Кутија Прстен Обетки Накит Организатор Подарок Кутија За Девојка Жени

Елду Мини Паун Ситница Кутија, Гроздобер Метал Емајлирани Декоративни Кутија Прстен Обетки Накит Организатор Подарок Кутија За Девојка

DEN 324.80

Стока
Достапно е за нарачката

Инфо-Димензии на производот( Lx Wx H) : 236", мал ,но убаво изработен, вклучено Пакување : 1 x Кутија За Ситници Од Паун (Ситницата не е вклучена). Исклучителна Кутија За Ситници-Шупливиот дизајн ги прави вашите мали ситници да дишат внатре, а декоративната кутија е покриена со прекрасен паун, украсен со цвеќиња и кристали. Видливо Складирање И Приказ-малата метална кутија за накит е совршена за организирање накит, ситница, прстени, обетки, ситници,камења и други мали додатоци. Повеќенаменски-како одлично складирање накит, дисплеј и украсен додаток во спалната соба, комодата, работната површина итн. Одлична Идеја За Подарок - оваа мала кутија за паун е добро спакувана во златна кутија за подароци, идеален подарок за љубителите на паун На Роденден, Свадба, Годишнина, Денот на Вљубените, Денот на Жената, Денот на Мајката, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. Научете да се организирате и да бидете нежна и убава жена. Оваа кристална кутија за накит го прави вашиот живот порафиниран и елегантен. Малата метална кутија за накит е совршена за организирање накит, ситница, прстени, обетки, ситници,камења и други мали додатоци.

Особините

Material: