.

Еволуција CC168X 1-11/16-Инчен Дијаметар x 3-Инчен Длабочина На Намалување Циклон Со Голема Брзина Челик Прстенести Машина Големина: 1-11/16-Инчен Дијаметар x 3-Инчен Длабочин

Еволуција CC168X 1-11/16-Инчен Дијаметар x 3-Инчен Длабочина На Намалување Циклон Со Голема Брзина Челик Прстенести Машина Големина: 1-11/16-Инчен

DEN 3.33

Стока
Достапно е за нарачката

1-11/16 Дијаметар х 3 Длабочина На Сечење М2ал Челик Со Голема Брзина. 3/4 велдон стебло со 2 станови-одговара на повеќето стандардни магнетни преси за вежба. Вклучува бесплатен пилот игла. Гарантирано против кршење. Еволуција Циклон Премиум Челични Прстенести Секачи со Голема Брзина Се дизајнирани да понудат најголема вредност во технологијата на прстенести секачи. Направени со премиум м2ал композит, Циклонските Секачи траат подолго, овозможувајќи повеќе дупки исечени по долар во споредба со стандардните прстенести парчиња за сечење. Бесплатниот вклучен пилот-игла заштедува време и пари на корисникот од потребата да се најде точниот додаток.

Особините