.

Сјај За усни Јасно Пакување Мек Хидратантен Сјај Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидрирачки Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,5 мл Ролна На Сјај

Сјај За усни Јасно Пакување Мек Хидратантен Сјај Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидрирачки Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за

DEN 88.00

Стока
Достапно е за нарачката

Ако Имате Било Какви Прашања Ве Молиме Контактирајте Не На Време, Ние Ќе Ви Служиме 24 Часа На Ден. Совршено За Девојчето : Чувајте Цевка На Работа, Дома И Во Секоја Чанта За Подеми Во Текот На Вашиот Напорен Ден. Тоа Е Свиленкаста, Лесна Текстура, извонредна и Елегантна, Погодна За Сите Сезони Шминка, Особено Во Канцеларија, Датира, Шопинг, Забави. Погодно е Да се Купи Како Лична Употреба Или Како Роденденски Подарок На Пријателите или На Вашата Мајка, Сопруга, Девојка Пријатели или Како Подарок На Денот на Благодарноста,Божиќ и Други Фестивали. Нашиот Производ Е И Не Е Тестиран На Животни. Вклучува Природни И Состојки Со Својата Формула Која Е Многу Нежна И Не Ги Иритира Усните. Сјајот Работи со Сите Видови Тонови на Кожата, Дури и ако Имате Чувствителна Кожа, Воопшто Не Треба Да се Грижите пред Да Го Користите Нашиот Сјај за Усни. Сјај За усни Јасно Пакување Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,5 мл Ролна На Сјај За Усни Мек Хидратантен Сјај За Усни Долготраен Течен Кармин Хидратантен Незакачен Чист Високо Пигментиран Сјај за Усни 2,5 Мл Материјал : Абс Боја : Како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, Сликата Може Да Има Мала Разлика Во Бојата.

Особините