.

Пакет 2 Предмети Мика Убавина Вита Ц Пилинг На Лицето + Итај Минерална Основа 9 Грам Природно

Пакет 2 Предмети Мика Убавина Вита Ц Пилинг На Лицето + Итај Минерална Основа 9 Грам Природно

DEN 156.00

Стока
Достапно е за нарачката

Пакетот Вклучува 2 Ставки : 1x Вита Ц Кора Од Лицето (ве Молиме имајте Предвид Мика Убавина Имаат Нов Контејнер види Слика). 1x Итај Фондација За Минерална Шминка 9 Грам 100% Природно Направено Во Сад Целосна Покриеност. Пилинг Гел за пилинг на Mica Beauty нежно ги ексфолира мртвите клетки на кожата. Пилингот е важен за обновување на клетките на кожата. Итај Минерална Основа Идеална дури И за најчувствителната кожа, оваа моќност на основата не содржи штетни хемикалии, бои или талк, па затоа е безбедна за употреба преку акни, розацеа или црвенило. Постигнете ја крајната завршница и совршена кожа со овој 100% природен минерален прав! Минералната Основа ИТАЈ ве одржува да изгледате убаво со младешки сјај користејќи само целосно природни состојки кои нема да ја иритираат вашата кожа или да ги затнат порите. Идеална дури и за најчувствителната кожа, оваа моќност на основата не содржи штетни хемикалии, бои или талк, па затоа е безбедна за употреба преку акни, розацеа или црвенило. Оваа минерална формула е отпорна на вода, така што ќе остане на вашата кожа во текот на денот и во текот на ноќта.

Особините