.

Лизгачки Т Слот Ореви, Јаглероден Челик Т Слот Чекан Главата Орев Никел Позлатени Јаглероден Челик Прицврстувач За Алуминиум Истиснување Профил Европски, Чекан Гл

Лизгачки Т Слот Ореви, Јаглероден Челик Т Слот Чекан Главата Орев Никел Позлатени Јаглероден Челик Прицврстувач За Алуминиум Истиснување Профил

DEN 201.44

Стока
Достапно е за нарачката

Широка Примена : Т-Ореви погодни За европски стандардни профили за истиснување на алуминиум, широко се користи за изградба на индустриски структури од алуминиумска рамка, 3Д печатачи, Цпу Рутери, цпу ласерски секачи, проекти за роботика. Квалитетен Материјал : Изработени Од висококвалитетен јаглероден челик, овие навртки имаат висока цврстина и долг работен век; Површината е обложена Со Никел за добра отпорност на ' рѓа и добри перформанси. Карактеристика : пад на главата на чеканот во комплетот за асортиман На навртки За слотови, тие можат да бидат директно во дупката за алуминиумски слот во кој било од столбот за склопување, топката за пружина на грбот може да се поправи нејзината позиција што ја прави инсталацијата многу едноставна и сигурна. Лесна инсталација : Едноставно ставете ја главата на навртката во жлебот во насока на жлебот на профилот и ротирајте ја за 90 степени во насока на стрелките на часовникот, може автоматски да се заклучи кога е инсталиран. Посветеност : има вкупно 50 парчиња орев што можете да ги користите за многу проекти. Ако наидете на проблеми за време на употребата, ве молиме контактирајте не навреме.Ние го цениме вашето шопинг искуство и се стремиме да понудиме висококвалитетен производ и услуга. Карактеристики : Изработени од висококвалитетен јаглероден челик, овие навртки имаат висока цврстина и долг работен век.

Особините