.

ТИАМАЛ 6 Ролни Темно Зелени Цветни Ленти

ТИАМАЛ 6 Ролни Темно Зелени Цветни Ленти

DEN 111.84

Стока
Достапно е за нарачката

Ширина : 12мм (1/2"); Должина : 30јард/ролна Цветната лента е направена од креп хартија. Силни и растегливи, солзи лесно. Не работи како другите ленти; Потребно е малку истегнување за да се активира неговата лепливост. Широко Примена : Нашата цветна лента може да се користи за завиткување на стеблото на букетот,пакување подароци,цветни аранжмани. Пакет вклучени : 6 Ролни цветни ленти. Ширина : 12мм (1/2"); Должина : 30јард/ролна. Цветната лента е направена од креп хартија. Силни и растегливи, солзи лесно. Не работи како другите ленти; Потребно е малку истегнување за да се активира неговата лепливост. Пакет вклучени : 6 Ролни цветни ленти.

Особините