.

Марио &засилувач; Луиџи: Хартија Џем

Марио &засилувач; Луиџи: Хартија Џем

DEN 736.00

Стока
Достапно е за нарачката

Хартија Марио скока од книга и во бизарните авантури На Марио И Луиџи, што резултира со урнебесни и опасни, хиџини! Станете суперѕвезден тим На Марио, Луиџи и Хартиениот Марио за да преземете потраги, да ги симнете непријателите и да ги отплеткате овие два уникатни универзуми во овој нов запис во серијата Марио И Луиџи

Особините