.

Јардве 6 парчиња Прободе Клип Рачни Градинари Алатка За Бришење Градинарски Отстранувачи На Трње Од Роза Цветни Стриптизета Цветна Продавница Трн Алатка Професио?

Јардве 6 парчиња Прободе Клип Рачни Градинари Алатка За Бришење Градинарски Отстранувачи На Трње Од Роза Цветни Стриптизета Цветна Продавница

DEN 171.68

Стока
Достапно е за нарачката

мека пластика Градинарски Рачни Алатки : Функција За Отстранување На Градинарски Трн : стриптизерите за Лисја треба да ги изостават вишокот боцки и лисја од стебла од роза без да го оштетат прекрасниот цвет. На пример, рози. Отстранување На Лист : алатка За Отстранување Безбеден Трн Професионални алатки : професионално дизајнирани, мали и преносливи, мала тежина, широко во семејства, цвеќарници и часови по цвеќиња. Алатки За Отстранување Лисја од роза : Безбедност : алатката за отстранување убоди обезбедува побезбеден начин за отстранување на трње и лисја од стебла од роза. Нема потреба да се грижите дали ќе добиете исечени тримери. Роза Стриптизети : Професионални Роза Стриптизети Издржлив квалитет : Градина Роза Стриптизета Градина Трн Отстранување Алатка стриптизетата е изработена од удобен мек лепак, кој е многу мек што нема да ги повреди вашите раце. Алатка за Градинарски Раце : Добар квалитет на изработка : стриптизетата за лисја е изработена од квалитетна пластика и е многу мека и нема да ви наштети на рацете. Пакет Листа 2 х Розова Трн Стриптизети 2 х зелен Трн Стриптизети 2 х сини Трн Стриптизети Карактеристики-Големина : 12, 00Х12, 00Х0, 30см/4, 72Х4, 72Х0 Лист Стриптизети. - Лесен за употреба : отстранувачот на трн од роза ви овозможува лесно и практично отстранување на лисјата алатка за стриптизета од роза. - Практична употреба : за отстранување на несакани трње и лисја од растенија; тоа е одлична алатка за отстранување на трње од роза од роза. - Боја : Како Што Е Прикажано Роза Трн Алатки-Материјал : мека пластика градина трн отстранувач алатки-Професионални алатки, применливи за широк спектар : широко во цвет продавници, дома мебел, цвет уметност класа градина цвет стриптизета.

Особините