.

Фиренца Од Милс Бидете Вип Кадифе Течен Кармин | Кадифе Мат + Долготрајни | Здраво Прекрасни | Вегански &засилувач; Суровост-Бесплатно

Фиренца Од Милс Бидете Вип Кадифе Течен Кармин | Кадифе Мат + Долготрајни | Здраво Прекрасни | Вегански &засилувач; Суровост-Бесплатно

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

? Што Да Се Сака : формулата за мус што не се суши, лесна со масло од роза помага да се омекнат и условат усните, така што нанесувањето е мазно и лесно, додека кадифената мат завршница ги држи усните за долготрајна боја Достапно во 8 смели, но сепак носливи нијанси, ќе бидете подготвени за вашиот В. момент, не е потребен црвен тепих. Веќе сте многу важна личност за нас. ? За Најдобри Резултати : Нанесете директно на чисти, суви усни со апликатор. Одете задебелени букви со едно целосно лизгање или одете на светло за да го изградите-изберете го вашиот изглед! Можете да создадете повеќе заматен ефект со мешање со врвот на прстот. Спарете Со Обележете Ги Моите Зборови Лагер За Усни за попрецизен изглед. ? Клучни Состојки : Масло од Шипинка : Ги Омекнува и условува нашите усни, оставајќи ги супер нахранети и никогаш суви или испукани. ? Без-силикон, СЛС/ СЛЕС, Парабени, Фталати, сулфати. ? ЗОШТО МИЛС ГО САКА " овие течни кармини се неверојатни. Формулата е мека и негување и боите се толку прекрасни тешко е да се избере омилен! Сакам колку се компактни и тие! Јас секогаш имам неколку различни нијанси на мене за повеќе опции кога патувам!".

Особините