.

Вангпп Затворен Нокшир За Миленичиња, Послужавник За Ограда Против Лизгање, Заштита Од ' Рѓа, Заштита Од Лизгање, Дебел И Издржлив Под

Вангпп Затворен Нокшир За Миленичиња, Послужавник За Ограда Против Лизгање, Заштита Од ' Рѓа, Заштита Од Лизгање, Дебел И Издржлив Под

DEN 0.67

Стока
Достапно е за нарачката

●Квалитетен материјал : висококвалитетен материјал за пп смола за заштита на животната средина, издржлив, без мирис, нетоксичен, силен и отпорен на корозија ●Домот е повеќе санитарен : погодно е да се обучи кучето да оди во тоалет. Поставена е тристрана ограда, така што кучето може да се прилагоди на тоалетот што е можно поскоро, ефикасно спречувајќи прскање на урината. ●Спречување на прелевање на урина-Решетката го одделува телото на кучето од урината. Нема да ги намокри канџите. Домот е похигиенски, шасијата со голем капацитет не се плаши од истурање, ги штити теписите и мебелот и спречува бактериски инфекции. ●Обука за миленичиња : Идеален За сопственици кои работат долги часови или живеат во стан и сакаат да тренираат миленичиња во бањата. Овој тоалет за миленичиња обезбедува процес за миленичињата да го прилагодат своето место во затворен простор. Заштедете пари : нашите тоалети за кучиња од нерѓосувачки челик лесно се чистат и може да се рециклираат за да ви помогнат да заштедите непотребни трошоци. Вашиот паричник ќе биде посреќен!. Тоалетот за кучиња е удобен, Оваа подлога за миленичиња е совршена за внатрешен тај, без мирис! - Идеален за родители Миленичиња со ограничен простор или без градина, компактниот дизајн на ја прави практична алтернатива на Садовите за Отпадоци и Влошките за Мочање. - Подот нема да биде контаминиран и телото и канџите на кучето нема да бидат контаминирани за да се спречи бактериска инфекција. - Спречете излевање на урината, скарата го одвојува телото на кучето од Урината-Давајќи им независност на Домашните Миленици да патуваат во Тоалет кога е потребно, нуди погодно решение за ноќни паузи во бањата.

Особините