.

Аксајаз Сино Бели Ѕвезди Козметичка Торба Организатор Морнарица Сино Американско Знаме Жени Преносни Тоалетни Торби Голем Капацитет За Патување Во Теретана

Аксајаз Сино Бели Ѕвезди Козметичка Торба Организатор Морнарица Сино Американско Знаме Жени Преносни Тоалетни Торби Голем Капацитет

DEN 239.84

Стока
Достапно е за нарачката

15 * 9 * 3 Инч ( 14 * 22. Лесен за голем капацитет. Материјал : Тоалетната торба Сино-Бели Ѕвезди е изработена од висококвалитетен полиестер. Тоалетот лошо има 6 изолација на слојот за складирање, вклучувајќи 1 главен џеб, 1 преден џеб со патент, 1 проѕирна торба со патент и 3 мрежести кеси. Отстранливиот џеб има засилена кука што може да се закачи на ѕидот или на кое било друго место. Мултифункционална Торба За Складирање : можете да ја ставите во ред вашата козметика, шампон, четка за заби, паста за заби и други потреби. Чантата може да се закачи преку решетка за крпи, шипка за туширање или рачка на вратата за брз пристап до вашите тоалети и може да се носи кога е преклопена или рамна во куфер. Упатство за перење : измијте рачно и исушете природно без пеглање. Ако имате какви било прашања во врска со оваа футрола за шминка, ве молиме кажете ни, ние ќе се потрудиме да ги задоволиме потребите на клиентите.

Особините