.

Само - Американски Бели Пламени Свеќи Комплет од 2 ТРЕПЕРЕЊЕ ЛЕД Свеќи Батерија Управувана Со Тајмери За Далечински Управувач За Маса/Камин/Забава/Свадба/Божиќна Д?

Само - Американски Бели Пламени Свеќи Комплет од 2 ТРЕПЕРЕЊЕ ЛЕД Свеќи Батерија Управувана Со Тајмери За Далечински Управувач За

DEN 2.67

Стока
Достапно е за нарачката

Далечинскиот УПРАВУВАЧ со ТАЈМЕРИ ви овозможува да ги вклучите или исклучите белите свеќи без пламен 3х6 без да станетеФункцијата тајмер ви овозможува да ги закажете вашите свеќи во чекори од 2, 4, 6 и 8 часа, возејќи велосипед на секои 24 часа.Осветленоста на свеќата исто така може да се прилагоди. Flickering FLAME TECHNOLEGY : треперењето НА белите СВЕЌИ 3x6 LED е многу реално за да изгледа како традиционално горење свеќи.За разлика од тажните чувства на традиционално горење свеќи, овој вистински треперлив пламен дава чувство на возбудлива моќ и убавина. БЕЗБЕДНО И БЕЗ ЧАД, БЕЗ КАПЕ.Ако сакате свеќи, но се плашите од оган. Свеќите со бела батерија 3х6 ќе работат одлично за вас.Оваа свеќа без пламен погодна за деца е исто така одличен избор за секое семејство со деца или домашни миленици. Висококвалитетните И ВИСТИНСКИ ВОСОЧНИ СВЕЌИ создаваат романтична и топла атмосфера.

Особините