.

Јака За Обновување На Кучиња На Надувување Неродеко, Конуси За Вратот На Кучето Декоративна Јака За Миленичиња По Операцијата, Дишечка Мачка Елизабетанска Јака Сп?

Јака За Обновување На Кучиња На Надувување Неродеко, Конуси За Вратот На Кучето Декоративна Јака За Миленичиња По Операцијата, Дишечка Мачка

DEN 1558.40

Стока
Достапно е за нарачката

ЈАКА ЗА КУЧИЊА НА НАДУВУВАЊЕ ПО ОПЕРАЦИЈАТА : овој конус за кучиња е на надувување, лесен, мек, дише и удобно се вклопува околу вратот на вашите миленици Оваа јака за обновување миленичиња може ефикасно да спречи лижење и гребење на миленичиња постоперативни рани, да спречи инфекција и да ја ублажи болката и непријатноста. ИЗБРАН МАТЕРИЈАЛ : оваа јака за миленичиња е дизајнирана со пвц материјал, кој е , и безбеден, издржлив и не е лесен за оштетување, и може да биде постојано од домашни миленици долго време. ШИРОКА ПРИМЕНА : овој конус за миленичиња може да биде како рана, постоперативна алатка за обновување на прозорецот, нема да го блокира видот на миленичињата или да влијае на секојдневниот живот на миленичињата, тие можат да јадат, да спијат и да играат нормално додека го носат, погоден за мачиња, кученца и други миленичиња употреба. КВАЛИТЕТ и УСЛУГА : ние секогаш инсистираме да ви обезбедиме производи и задоволителна услуга по продажбата.

Особините