.

Нов Лон0167 Две Жица Води ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ Прекинувач Црна 4 x 1.5 V Case Држач На Батеријата случај w Покритие (Zweidrahtleitungen EIN/AUS-Schalter Шварцес 4 x 1,5 V-AA-Batteriehalterghhuese Mit Abdeckun

Нов Лон0167 Две Жица Води ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ Прекинувач Црна 4 x 1.5 V Case Држач На Батеријата случај w Покритие (Zweidrahtleitungen

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Име на производот : Држач за Кутија за Батерии w Покритие;Материјал : Пластика, Метал Големина на телото : 6,7 х 6,3 х 1,9 см/ 2,6 "х 2,5" х 0,7 "(Л*В*Ч); Должина На Кабелот (Секој ) : 15 см/ 5,9". Тип на батерија : 4 х 1,5 В;; Боја : Црна. Нето Тежина : 32гр( Nettogewicht : 32 г. Содржина На Пакетот : 1 x Држач За Батерии w Капак (Packungsinhalt : 1 x Батериефах Мит Абдекунг. Две Жица Води ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ Прекинувач Црна 4 x 1.5 V Case Држач За Батерии случај w Покријте Го овој држач за кутија за батерии со жичен конектор, погоден за 4 x 1.Дизајниран со капа и прекинувач за слајд за вклучување/исклучување.Батеријата не е вклучена овде. Кога куќиштето на батеријата работи, максималната моќност треба да биде помала од 10 W, работната струја треба да биде помала ОД 2А.Обрнете внимание на производството на топлина на батеријата додека го користите овој производ и не користете батерија со слаб квалитет.

Особините