.

Coshar 12pcs Огледало Завртка Капак Декорации 0.63 Инчен Дијаметар Декоративни Покривка Сврзувачки Елементи, 304 Нерѓосувачки Челик

Coshar 12pcs Огледало Завртка Капак Декорации 0.63 Инчен Дијаметар Декоративни Покривка Сврзувачки Елементи, 304 Нерѓосувачки Челик

DEN 159.84

Стока
Достапно е за нарачката

МАТЕРИЈАЛ-нашето капаче за завртки за огледало е изработено од нерѓосувачки челик 304 За разлика од пластичните капаци, таа обезбедува цврстина и долговечност. ЧЕТКАНА површина-полирана завршница за да се спротивстави на дневната корозија, гребнатини и оцрнување. Тоа може да ги поправи и декорира огледалата, да создаде повеќе елегантен изглед. ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ - овие квалитетни завртки за огледало може да се користат во домот, канцеларијата, училиштето. Како што се користи за огледало, стаклена врата, стаклена маса и други стаклени предмети. ПАКЕТ ОД 12 ПАРЧИЊА - овие огледални завртки се продаваат во 12 пакувања, завртките се вклучени за вашата лесна инсталација. ДИМЕНЗИИ - секој капак има дијаметар од 0,63". Дебелина : 0,20". Спецификации : Дебелина : 0.20 "Дијаметар На Главата : 0.63" Материјал : 304 Нерѓосувачки стел Боја : Црна ?Содржина на пакетот : 12 x Завртки За Завртки За Завртки За Појавување На Завртки За Огледало Expl Забелешка : поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка во мерењето од 1-2mm.

Особините