.

Чиклју Осветлено Огледало За Шминка со Bluetooth Звучник, LED Огледало За Зголемување На Суетата СО Светла, Прилагодлива Осветленост, Двострано Осветлување На Бирото За

Чиклју Осветлено Огледало За Шминка со Bluetooth Звучник, LED Огледало За Зголемување На Суетата СО Светла, Прилагодлива Осветленост, Двострано

DEN 607.84

Стока
Достапно е за нарачката

1 X ПРЕДВОДЕНА Шминка Огледало Со Звучник 1 X ТИП-Ц УСБ Кабел. 1x Крпа За Чистење. 1x Упатство За Употреба. Ве молиме наполнете го огледалото пред првата употреба. Запомнете прво вклучете го главниот прекинувач за напојување во задниот дел, а потоа прекинувачот за светло напред. Исклучете ЈА ЛЕД-светлината пред да го исчистите лицето на огледалото. Чувајте го огледалото подалеку од вода, оган, остри предмети итн. Никогаш не дозволувајте децата да користат електрична опрема без надзор. Ако е скршен, не го допирајте директно, ве молиме носете ракавици за да го исчистите. Паметно Копче На Допир : огледало За Шминка со интелигентни прилагодливи светла, притиснете и држете го копчето неколку секунди, можете да ги затемните светлата. Функција за меморија И Автоматско исклучување : огледалото за шминка со ОСВЕТЛЕНО СВЕТЛО има мемориска функција што може да ја сними осветленоста на претходната поставка. За да заштедите енергија, светлото автоматски ќе се исклучи по 30 минути. Ротација од 360 Степени : вртливиот држач со неговото непречено движење ви помага да направите шминка од различни агли. Гледањето на вашата рачна работа од повеќе агли е клучот за совршена веѓа или нагласувачки белег. Изгледајте беспрекорно!. Огледало за Зголемување од 1x & 7x Со Светлина : со зголемување од 1x/7x двостраното огледало за шминка ви овозможува да го видите секој детал од вашето лице за беспрекорна шминка. 100% Услуги На Клиентите : Ако имате какви било прашања со огледалото за шминка, ве молиме контактирајте не во секое време и ќе го добиете најзадоволниот одговор за најкратко време!.

Особините