.

Тендолар Убав Златен Подарок Додатоци Шарм Роза Приврзок Ѓердан Убавина Цвет Од Тетива

Тендолар Убав Златен Подарок Додатоци Шарм Роза Приврзок Ѓердан Убавина Цвет Од Тетива

DEN 1043.20

Стока
Достапно е за нарачката

Убав Златен Подарок Накит Шарм Роза Приврзок Ѓердан Убавина Цвет Од Тетива Материјал : Легура. Големина на приврзок : 4,1*1см, должина На Синџирот : 45см. Тежина : околу 7g. Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Роза Цвет Приврзок Ѓердан. Забелешка : ве Молиме дозволете грешки на бојата од различни монитори и мерката со раце. Големина на приврзок : 4,1*1см должина На Синџирот : 45см Боја : злато, сребро, Розово злато Состојба : Нова Тежина : Околу 7г Материјал : легура ѓердан тип : Приврзок Ѓердан Пакет : 1 КОМПЈУТЕР Роза Цвет Приврзок Ѓердан.

Особините