.

FINCOS MCMNN1616K12 95 Степен Надворешно Вртење Струг Бар Држач Алатка За CNMG1204 Се Користи На Цпу Струг Машина

FINCOS MCMNN1616K12 95 Степен Надворешно Вртење Струг Бар Држач Алатка За CNMG1204 Се Користи На Цпу Струг Машина

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

Цврстина : >40 Материјал : хсс. Употреба : Надворешна Алатка За Вртење. Обложување : Н-слој. Број на модел : MCMNN1616 K12. Mcmnn1616k12 95 Степен Надворешни Стегање Заклучен Струг Држач Модел Бр. : Mcmnn1616k12 Степен 95° Shank Dia : 16mm Вкупна Должина 100mm Вметнете : CNMG1204 (не вклучувајќи) Shin/Pin/Стегач Вклучена Завртка : Вклучена Боја : Класичен црн Пакет вклучува : 1pcs/Пластична кутија Со СООДВЕТЕН Клуч Забелешка : Друга спецификација на залиха, Ви Благодариме за вашето внимание!! US23/МНОГУ US23/МНОГУ US23/МНОГУ US23/МНОГУ US23/МНОГУ US23/МНОГУ US23/МНОГУ US23/МНОГУ ние Сме производител на држачи за алати за вртење,влошки од карбид,влошки за навој и мелници за завршување на карбид. ве молиме контактирајте ме слободен.Јас секогаш ве чекам НА АЛИВАНГВАНГ Ви Благодарам!Специфики на предметот : Цврстина : >40материјал : HSSUsage : Надворешно Вртење Облога : N-обложувањемодел број : MCMNN1616 K12.

Особините