.

Startnow 2pcs Ласерски Фокус Објектив Колимирање Објектив D37/38.1 mm FS ЗА 8kw Raytools Precitec WSX Влакна Ласерски Главата Делови

Startnow 2pcs Ласерски Фокус Објектив Колимирање Објектив D37/38.1 mm FS ЗА 8kw Raytools Precitec WSX Влакна Ласерски Главата Делови

DEN 0.33

Стока
Достапно е за нарачката

(2 парчиња/Сет) Ласерски Колиматор/Фокус леќа Материјал : JGS1 Кварц(Сплотена Силика). Дијаметар : 37 38,1 мм. Фокусна Должина : 100 125 150 200мм. 2 парчиња/сет : 1 Конвексен-Конвексен, 2-ри Конкавен-конвексен. Ова е 2 ПАРЧИЊА 1064nm Влакна Ласерски Колимат Објектив D37 38.1 Кварц Фокусирање Објектив Raytools WSX Precitec Ласерски Машина За Сечење Делови.

Особините