.

ОХСУЛ Те Сакам Долго Време Абсорбента На Дакел Кујнски Крпи Крпи За Садови Крпа За Садови, Слатки Крпи За Раце За Кучиња Винер Крпи За Чај За Декор Во Кујна Во Бања, П

ОХСУЛ Те Сакам Долго Време Абсорбента На Дакел Кујнски Крпи Крпи За Садови Крпа За Садови, Слатки Крпи За Раце За Кучиња Винер

DEN 2.00

Стока
Достапно е за нарачката

1Големина : 16°24 инчи тоа може лесно да се оди со било која кујна декор.Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал од полиестерски влакна. Не е лесно да се изгуби косата, не е обоена со масло, силна апсорпција на вода, брзо сушење.Уникатен Подарок : Овие крпи се убави како подарок за невестински туш, подарок за свршувачка, подарок за Денот На Мајката, подарок За Вљубените, подарок за венчавка,подарок за домаќинство или подарок за водителка, исто така вкусен подарок за жени На Велигден, Денот на Мајката, Денот на Вљубените, Божиќ итн.Повеќенаменски : Нашите крпи се совршени за секојдневно сушење на рацете, миење садови или прибор, брз хаос, чистење на шалтери, маса или прозорци, исто така може да се користат декоративно или како мали чаршафи.Лесна Нега : крпите се перат во машина со ладна вода, препорачуваме да ги измиете овие кујнски крпи за садови пред првата употреба.

Особините