.

Хајлајтер за лице И Усни, Стап За Коректор Со Висок Сјај, Водоотпорен Коректор За Коректор За Бришење Водоотпорен Коректор За Очи

Хајлајтер за лице И Усни, Стап За Коректор Со Висок Сјај, Водоотпорен Коректор За Коректор За Бришење Водоотпорен Коректор За Очи

DEN 3.00

Стока
Достапно е за нарачката

?€Лесно за нанесување шминка ● оваа подлога може да ги поправи и усоврши несовршеностите на кожата како што се нерамномерниот тон на кожата и круговите под очите Обезбедува беспрекорна, беспрекорна камуфлажа во ултра мазна завршница.Фондацијата за целосна покриеност е изградена и мешана, измазнувајќи ги порите и несовршеностите за да даде воздушен изглед и јасен тен. ?●Дизајн погоден за кожата●еластичен бионички филм погоден за кожата, мек бионички филм кој е рамномерно притиснат од мазниот бб крем. Тоа помага да се покријат флеките за да се постигне почист тен кој е погоден за сите типови кожа и тонови на кожата. ?●Интензивната хидратација го Балансира нивото на себум, ги намалува акните, сувите дамки, иритацијата на кожата и спречува знаци на стареење. ?●Скријте ги фините пори ● Природно Покријте ги дефектите на кожата и создадете природна, навлажнувачка шминка. Производот е фин и лесен, не ги затнува порите и и овозможува на кожата слободно да дише. ?●Совршен Подарок●Беспрекорната Мат Течна Подлога е хипоалергична и погодна за сите типови кожа, А Подлогата може да ја одржува вашата шминка цел ден. Тоа е совршен подарок за пријателите, сопругата, љубовникот и ќерката.

Особините