.

Пилешка Капа За Кокошка Мини Додатоци За Миленичиња Модерна Пилешка Капа Со Еластична Лента За Брадата Прилагодливи Клипови За Ремени За Капа

Пилешка Капа За Кокошка Мини Додатоци За Миленичиња Модерна Пилешка Капа Со Еластична Лента За Брадата Прилагодливи Клипови За Ремени За Капа

DEN 39.68

Стока
Достапно е за нарачката

домашен декор вештачки растенија за домашен декор внатрешни украси за домови за дневна соба рустикален домашен декор бохо домашен декор готски домашен декор добредојдовте домашни украси куќа на фарма западен домашен декор куќа домашен декор декор декор декор декор декор декорација на домот декорација на ѕидни налепници детски декор на домот подароци за затоплување нов дом дома тие можат да го направат вашиот повеќе симпатична и да ја освојат благодарноста на другите + боја, Црна, Кафеава, Темно Сина, Зелена, Светло Розова, Светло Сина, Портокалова, Розова, виолетова, црвена, бела, жолта опис на производот : материјал : облека : 7х3 см/2, 76х1, 18 инчи вклучуваат : 1х пилешка капа

Особините