.

СКДЗ Миленичиња Мачки Хамак Платно Висечки Кревет Љубовна Шема Домашно Милениче Куќа Кревет За Спиење За Домашна Продавница

СКДЗ Миленичиња Мачки Хамак Платно Висечки Кревет Љубовна Шема Домашно Милениче Куќа Кревет За Спиење За Домашна Продавница

DEN 2580.48

Стока
Достапно е за нарачката

Силна текстура и издржлива Лесен за и удобен за спиење. Љубов модел, добар декор за дома. Едноставен дизајн се совпаѓа со вашиот сегашен мебел и декор. Нуди сигурно и место за спиење и одмор на малите миленичиња. Описоваа ставка е модна импровизирана лежалка за миленичиња со љубовна шема, која ја исполнува природата на мачката што одложува и сака да се крие, креветот за мачки во воздухот. Изработен е од материјал, издржлив и со парична казна workmanship.It проширува миленичиња простор за живеење, и да им даде забава и удобно место.Карактеристики-Боја : како што е прикажано.- Материјал : Платно.- Големина : Околу 33х21х33см.- силна текстура и издржлива.- Лесен за и удобен за спиење.- Љубовен модел, добар декор за дома.- Едноставен дизајн одговара со вашиот сегашен мебел и декор.- Нуди сигурно и место за спиење и одмор на малите миленичиња.

Особините