.

Лажна Кожа 20 парчиња Касети 100 парчиња Професионалец-Беонкал Пракса За Празна Кожа 8€6in Премиум Касети Мешани RL RS M1 Тркалезна Лагер Тркалезна Шејдер Магнум Касети М

Лажна Кожа 20 парчиња Касети 100 парчиња Професионалец-Беонкал Пракса За Празна Кожа 8€6in Премиум Касети Мешани RL RS M1 Тркалезна

DEN 1.67

Стока
Достапно е за нарачката

Детали за ПАКЕТОТ-пакетот вклучува 100 парчиња игли за касети и 20 парчиња лажни кожи целосно Поделени во 10 различни типови, 1003/5РЛ, 1207/9РЛ, 1205/7/9РС, 1205/7/9М1. 10 парчиња секоја големина игла.Иглата за кертриџ е претходно стерилизирана, спакувана во вреќа со блистер поединечно. `+Совршен КВАЛИТЕТ-иглата на кертриџот е изработена ОД хируршки нерѓосувачки челик ОД 316 L и премиум пластика. Иглата се враќа побрзо и дизајнот на шипката е понапреден.Едноделната игла овозможува максимална стабилност и контрола. €_ИДЕАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ - безбедносната мембрана може да го спречи мастилото да помине низ цевката или машината. Висококвалитетниот силиконски гел ја заменува железната пружина, држете ја иглата еластична. Игли тело со полу транспарентен, го олеснуваат набљудувањето на иглата впечатлива. `+Широка КОМПАТИБИЛНОСТ-иглите на кертриџот имаат голема компатибилност.Иглите на кертриџот можат да бидат компатибилни со разни видови ротирачка машина, машина во стилот на пенкало и машина за серпентина.Погоден за уметници и почетници. €●ЛЕСЕН за УПОТРЕБА - оваа практика кожата е многу мазна, флексибилна и има слично чувство како човечката кожа.

Особините